Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób
z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

logo gmina zabierzow

Ale Kosmos! - czyli Kordian podczas Dni Otwartych Magistratu 2023

plakat promujący dzień otwarty magistratu 2023

Już w najbliższą niedzielę, tj. 04. czerwca, od godziny 11 zapraszamy na bezpłatne badania w ramach  projektu „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego”. 

 

Zapraszamy osoby w wieku aktywności zawodowej tj. 18 - 60/65 lat na pomiar poziomu:

 • CHOLESTEROLU
 • GLUKOZY
 • CIŚNIENIA KRWI

oraz PORADĘ, podczas której lekarz specjalista kardiolog skonsultuje wyniki.

 

Będziemy na Państwa czekać przy stoisku Szpitala Uniwersyteckiego, zlokalizowanym w "Strefie Kopernik - Przyjaciel" -  aula bł. Jakuba przy klasztorze oo. Franciszkanów, ul. Franciszkańska 4

 

ZAPRASZAMY! 

Zaproszenie na bezpłatne badania i wspólne obchody Święta Rodziny Krakowskiej

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją przez Szpital projektu „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego” zapraszamy osoby w wieku aktywności zawodowej tj. 18 - 60/65 lat na BEZPŁATNE BADANIA poziomu:

 • CHOLESTEROLU
 • GLUKOZY
 • CIŚNIENIA KRWI

oraz PORADĘ, podczas której lekarz specjalista kardiolog skonsultuje wyniki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 28 maja (NIEDZIELA) godzina 10.30 – 18.00 do Strefy Zdrowia zlokalizowanej obok Tauron Arena w ramach Święta Rodziny Krakowskiej.

Zespół Projektowy KORDIAN

swieta Rodziny

Zaproszenie na „Dzień Zdrowia”

Plakat Dzień Zdrowia

W najbliższą sobotę – 19 listopada – zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z okazji 10-lecia Fundacji „Wygrajmy Siebie”. W ramach „Dnia Zdrowia” będzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, konsultacji specjalistów czy warsztatów edukacyjnych. 

 

„Dzień Zdrowia” odbędzie się 19 listopada (sobota) w godzinach od 10 do 14 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Aleksandry 17 w Krakowie.

 

W ramach wydarzenia czeka na Państwa:

 • możliwość badań profilaktycznych miażdżycy tętnic i chorób serca wraz z konsultacją lekarską w ramach Programu „Kordian” – obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod nr tel. 787 078 073 w godz. 10-18,
 • spotkania dotyczące samobadania piersi prowadzone przez specjalistów ze Szpitala Uniwersyteckiego w ramach Programu „Wyprzedź raka mammografią - Profilaktyka Raka Piersi”,
 • prelekcje z zakresu zdrowia psychicznego,
 • Krwiobus - możliwość oddania krwi,
 • pomiar cukru i ciśnienia,
 • strefa sportu i animacji dla dzieci,
 • edukacja z zakresu: dźwiękoterapii, kosmetologii, pierwszej pomocy, psychologii, okulistyki, dietetyki, fizjoterapii.

 

Serdecznie zapraszamy!

 Plakat dzień zdrowia

Szkolenie on-line dla specjalistów (program Kordian)

Szpital Uniwersyteckie w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, diagnostyki oraz metod leczenia, ze szczególnym ukierunkowaniem na hipercholesterolemię rodzinną. W szkoleniu mogą wziąć udział lekarze, lekarze medycyny pracy, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psychologowie, dietetycy i specjaliście zdrowia fizycznego współpracujący z placówkami Podstawowej Opieki Zdrowotnej - bez względu na wymiar oraz formę zatrudnienia.

 

Szkolenie odbędzie się 15.03.2023 r. w godzinach 8:00-16:00 w formie ON-LINE.

 

Rejestracja na szkolenie odbywa się za pośrednictwem linku: https://app.transmisjeonline.pl/kordian15

 

Uczestnicy szkolenia proszeni są o wypełnienie ankiety uczestnika projektu potrzebnej do rozliczenia za pośrednictwem formularzy google: https://forms.gle/NrRXaJ6kUjH8vY9g7

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!

 

Szkolenie on-line dla specjalistów współpracujących z placówkami Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dotyczące czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, diagnostyki oraz metod leczenia, ze szczególnym ukierunkowaniem na hipercholesterolemię rodzinną.

 

Szkolenie prowadzone jest przez lekarzy specjalistów Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych oraz Oddziału Klinicznego Chorób Metabolicznych i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

 

Szkolenie odbędzie się w formie ON-LINE

 • data: 14.09.2022 r.
 • w godzinach: 8:00-16:00

 

Agenda szkolenia znajduje się pod linkiem: https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/aktualnosci/szkolenie-on-line-dla-poz-program-kordian

 

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się poprzez link: https://html.transmisjeonline.pl/kordian14

 

przy rejestracji należy zwrócić uwagę na prawidłowość adresu mailowego, gdyż on jest podstawą komunikacji.

 

Uczestnicy szkolenia proszeni są o wypełnienie ankiety uczestnika projektu: https://forms.gle/aDHWF7hAj19PxfscA

 

Udział w szkoleniu potwierdzony jest Certyfikatem oraz przyznane zostanie 6 pkt szkoleniowych.

 

W razie pytań prośba o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Facebook Kordiana

fb icon 325x325

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Aplikacja mobilna

ico512

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i App Store

 

 

logo gmina zabierzow